master-league-canli-yayin

Master Basketball League’de Heyecan Yeniden Başlıyor

2019-2020 sezonunda başarılı bir şekilde gerçekleştirilen ligimiz Covid-19 pandemisi nedeniyle verilen zorunlu aranın ardından yeniden sizlerle birlikte!

Master Basketball League’de 2022-2023 sezonunda altyapı ligleri altyapibasket.com isim sponsorluğunda gerçekleştirilecektir. U10, U11, U12, U13, U14, U16 ve U18 kategorilerinde düzenlenecek ligimizde Kız Takımlar Altyapı Ligleri ve U20 Kategorisi yeterli talep sağlandığı takdirde olacaktır.

Master Basketball League’de Büyük Erkekler kategorisinde çeşitli kulüp, şirket ve organizasyon takımları bulunmaktadır. Master Basketball League’de Büyük Erkekler kategorisi “Süper Lig” ve “1. Lig” olarak ikiye ayrılacaktır.

Karşılaşmalar Maltepe metro durağına araçla 5 dakika, yürüyerek 10 dakika, İdealtepe marmaray durağına ise araçla 5 dakika, yürüyerek 20 dakika mesafede olan Maltepe Yalçın Kızılay Spor Kompleksi’nde oynanacaktır. Maltepe Yalçın Kızılay Spor Kompleksi’nde 40 araçlık kapalı otopark, salon kafetaryası, her takıma özel soyunma odası gibi imkanlar bulunmaktadır.

Sosyal Medya ve Canlı Yayın

Master Basketball League olarak sosyal medya yönetimi ve canlı yayınların gerçekleştirilmesi sırasında Mabi İletişim ile iş birliği gerçekleştireceğiz.

NBN23 & Swish Paneli

Master Basketball League olarak istatistik konusunda NBN23 ile iş birliği gerçekleştireceğiz.

  • CANLI İSTATİSTİK
  • CANLI MAÇ YAYINI
  • CANLI MAÇ SKORU
  • TBF HAKEMLERİ
  • EN AZ 7 MAÇ GARANTİSİ
  • BİREYSEL ÖDÜLLER

DETAYLI BİLGİ VE KAYIT İÇİN: 0530 664 95 76