Master Basketball League’de 2022 – 2023 sezonu haftalık maç programı ve sonuçlarını masterbasketballeague.com’da bulabilirsiniz..
23 MAYIS SALI | MALTEPE YALÇIN KIZILAY SPOR KOMPLEKSİ | |||
SAAT | KATEGORİ | |||
18:15 | İSTANBUL DSİ | GİRİŞİM B | U13 ÇEYREK F. | |
19:30 | İLERİ NESİL | UNİBASKET B | U14 ÇEYREK F. | |
20:45 | DUDULLU OSB | ÇENGEL AKADEMİ | U18 ÇEYREK F. | |
25 MAYIS PERŞEMBE | MALTEPE YALÇIN KIZILAY SPOR KOMPLEKSİ | |||
SAAT | KATEGORİ | |||
18:15 | TİTAN AKADEMİ | BAŞARI PERFORMANS S.K | U12 ÇEYREK F. | |
19:30 | GİRİŞİM | MVP SPOR | U13 ÇEYREK F. | |
20:45 | AKADEMİ İSTANBUL | M.E. MARMARA AKADEMİ | U18 ÇEYREK F. | |
27 MAYIS CUMARTESİ | MALTEPE YALÇIN KIZILAY SPOR KOMPLEKSİ | |||
SAAT | KATEGORİ | |||
19:15 | TİTAN AKADEMİ | ARMADA | U10 | |
20:30 | UNİBASKET | DUDULLU OSB | U16 ÇEYREK F. | |
15 MAYIS PAZARTESİ | MALTEPE YALÇIN KIZILAY SPOR KOMPLEKSİ | |||
SAAT | KATEGORİ | |||
09:00 | POTANIN KARTALLARI | BASKETBOLUN EFENDİLERİ | U13 PLAYOFF | |
10:30 | MVP SPOR | TİTAN AKADEMİ | U13 PLAYOFF | |
12:00 | MVP DRAGOS | ÇEKMEKÖY SPORTİF | U13 PLAYOFF | |
13:30 | BEYKOZ | ATLETİK SPORTİF | U14 PLAYOFF | |
16 MAYIS SALI | MALTEPE YALÇIN KIZILAY SPOR KOMPLEKSİ | |||
SAAT | KATEGORİ | |||
18:15 | GİRİŞİM | UNİBASKET A | U14 PLAYOFF | |
19:30 | BEYLERBEYİ | BAYRAKTAR PENDİK | U16 PLAYOFF | |
20:45 | BEYLERBEYİ | ARMADA | U18 PLAYOFF | |
18 MAYIS PERŞEMBE | MALTEPE YALÇIN KIZILAY SPOR KOMPLEKSİ | |||
SAAT | KATEGORİ | |||
19:30 | İSTANBUL DSİ | BAYRAKTAR PENDİK | U14 PLAYOFF | |
20:45 | ÇENGEL AKADEMİ | BAYRAKTAR PENDİK | U18 PLAYOFF | |
19 MAYIS CUMA | MALTEPE YALÇIN KIZILAY SPOR KOMPLEKSİ | |||
SAAT | KATEGORİ | |||
10:00 | MVP DRAGOS | POTANIN KARTALLARI | U11 PLAYOFF | |
11:30 | DUDULLU OSB | BASKETBOLUN EFENDİLERİ | U11 PLAYOFF | |
13:00 | İLERİ NESİL | UNİBASKET | U14 PLAYOFF | |
14:15 | GİRİŞİM | BEYKOZ | U10 | |
15:30 | TİTAN AKADEMİ | ÇEKMEKÖY SPORTİF | U10 | |
20 MAYIS CUMARTESİ | MALTEPE YALÇIN KIZILAY SPOR KOMPLEKSİ | |||
SAAT | KATEGORİ | |||
19:15 | UNİBASKET | ARMADA | U16 PLAYOFF | |
20:30 | ATLETİK SPORTİF | BEYKOZ | U18 PLAYOFF | |
21 MAYIS PAZARTESİ | MALTEPE YALÇIN KIZILAY SPOR KOMPLEKSİ | |||
SAAT | KATEGORİ | |||
19:15 | ATLETİK SPORTİF | BEYKOZ | U16 PLAYOFF | |
20:30 | M.E. MARMARA AKADEMİ | TİTAN AKADEMİ | U18 PLAYOFF | |
9 MAYIS SALI | MALTEPE YALÇIN KIZILAY SPOR KOMPLEKSİ | |||
SAAT | KATEGORİ | |||
18:15 | MVP SPOR | MVP ÇEKMEKÖY | U11 A GR | |
19:30 | DUDULLU OSB | MVP DRAGOS | U11 EN İYİ 3.LÜK | |
20:45 | AKADEMİ İSTANBUL | DUDULLU OSB | U18 A GR | |
11 MAYIS PERŞEMBE | MALTEPE YALÇIN KIZILAY SPOR KOMPLEKSİ | |||
SAAT | KATEGORİ | |||
18:15 | GİRİŞİM | İLERİ NESİL | U14 A GR | |
19:30 | ATLETİK SPORTİF | BEYKOZ | U14 B GR | |
20:45 | ARMADA | BAYRAKTAR PENDİK | U16 B GR | |
13 MAYIS CUMARTESİ | MALTEPE YALÇIN KIZILAY SPOR KOMPLEKSİ | |||
SAAT | KATEGORİ | |||
19:15 | KİNGSTANBUL | İSTANBUL ANADOLU GENÇLİK | BE 1.LİG 3-4 | |
20:45 | BEYLERBEYİ | BALLİSLİFE TÜRKİYE | BE 1.LİG FİNAL | |
2 MAYIS SALI | MALTEPE YALÇIN KIZILAY SPOR KOMPLEKSİ | |||
SAAT | KATEGORİ | |||
18:15 | TİTAN AKADEMİ | GİRİŞİM B | U13 B GR | |
19:30 | İSTANBUL DSİ | GİRİŞİM A | U13 A GR | |
20:45 | ÇENGEL AKADEMİ | ARMADA | U18 B GR | |
4 MAYIS PERŞEMBE | MALTEPE YALÇIN KIZILAY SPOR KOMPLEKSİ | |||
SAAT | KATEGORİ | |||
18:15 | UNİBASKET | MVP SPOR | U13 A GR | |
19:30 | DUDULLU OSB | MVP DRAGOS | U13 A GR | |
20:45 | DUDULLU OSB | BEYLERBEYİ | U18 A GR | |
7 MAYIS PAZAR | MALTEPE YALÇIN KIZILAY SPOR KOMPLEKSİ | |||
SAAT | KATEGORİ | |||
19:15 | JUST ENGLISH | ÇEKMEKÖY SPORTİF | BE SL 3-4 MAÇI | |
20:45 | ÖZGÜRLÜK JK | TEAM SYSTEM | BE SL FİNAL | |
25 NİSAN SALI | MALTEPE YALÇIN KIZILAY SPOR KOMPLEKSİ | |||
SAAT | KATEGORİ | |||
18:15 | ATLETİK SPORTİF | UNİBASKET | U16 EN İYİ 3.LÜK | |
19:45 | ÇEKMEKÖY SPORTİF | BASKETBOLUN EFENDİLERİ | U13 B GR | |
21:15 | BALLİSLİFE TÜRKİYE | İSTANBUL ANADOLU GENÇLİK | BE 1.LİG YF | |
27 NİSAN PERŞEMBE | MALTEPE YALÇIN KIZILAY SPOR KOMPLEKSİ | |||
SAAT | KATEGORİ | |||
18:15 | DUDULLU OSB | GİRİŞİM A | U13 A GR | |
19:30 | BY-MUDA AKADEMİ | DUDULLU OSB | U14 A GR | |
20:45 | TİTAN AKADEMİ B | BAYRAKTAR PENDİK | U18 B GR | |
29 NİSAN CUMARTESİ | MALTEPE YALÇIN KIZILAY SPOR KOMPLEKSİ | |||
SAAT | KATEGORİ | |||
19:15 | ARMADA | GİRİŞİM | U10 | |
20:30 | TİTAN AKADEMİ | BEYKOZ | U10 | |
30 NİSAN PAZAR | MALTEPE YALÇIN KIZILAY SPOR KOMPLEKSİ | |||
SAAT | KATEGORİ | |||
19:15 | BAŞARI PERFORMANS | GİRİŞİM | U11 1.GR | |
20:30 | BEYLERBEYİ | DUDULLU OSB | U16 A GR | |
17 NİSAN PAZARTESİ | MALTEPE YALÇIN KIZILAY SPOR KOMPLEKSİ | |||
SAAT | KATEGORİ | |||
12:00 | GİRİŞİM | BEYKOZ | U16 B GR. | |
13:15 | İSTANBUL DSİ | MVP DRAGOS | U13 A GR. | |
14:30 | İSTANBUL DSİ | ÇENGEL AKADEMİ | U16 A GR. | |
18 NİSAN SALI | MALTEPE YALÇIN KIZILAY SPOR KOMPLEKSİ | |||
SAAT | KATEGORİ | |||
12:00 | ATLETİK SPORTİF | POTANIN KARTALLARI | U12 | |
13:15 | AKADEMİ İSTANBUL | BEYLERBEYİ | U18 A GR. | |
14:30 | BAYRAKTAR PENDİK | BEYKOZ | U18 B GR. | |
18.15 | DUDULLU OSB | POTANIN KARTALLARI | U11 1.GR. | |
19.45 | DUDULLU OSB | M.E MARMARA AKADEMİ | U18 A GR. | |
19 NİSAN ÇARŞAMBA | MALTEPE YALÇIN KIZILAY SPOR KOMPLEKSİ | |||
SAAT | KATEGORİ | |||
12:00 | İSTANBUL DSİ | BEYKOZ | U14 EN İYİ 3.LÜK | |
13:15 | BAYRAKTAR PENDİK | BEYKOZ | U16 B GR. | |
14:30 | BAYRAKTAR PENDİK | ATLETİK SPORTİF | U14 B GR. | |
20 NİSAN PERŞEMBE | MALTEPE YALÇIN KIZILAY SPOR KOMPLEKSİ | |||
SAAT | KATEGORİ | |||
13:00 | ATLETİK SPORTİF | DUDULLU OSB | U18 A GR. | |
14:30 | ATLETİK SPORTİF | BAŞARI PERFORMANS | U12 | |
18.15 | MVP SPOR | İSTANBUL DSİ | U13 A GR. | |
19.30 | UNİBASKET A | UNİBASKET B | U14 B GR. | |
11 NİSAN SALI | MALTEPE YALÇIN KIZILAY SPOR KOMPLEKSİ | |||
SAAT | KATEGORİ | |||
18.15 | ARMADA | TİTAN AKADEMİ | U12 | |
19.45 | ARMADA | TİTAN AKADEMİ B | U18 B GR. | |
21.15 | İSTANBUL ANADOLU GENÇLİK | NAVIER STOKES | BE 1.LİG PLAYOFF | |
13 NİSAN PERŞEMBE | MALTEPE YALÇIN KIZILAY SPOR KOMPLEKSİ | |||
SAAT | KATEGORİ | |||
18.15 | BASKETBOLUN EFENDİLERİ | POTANIN KARTALLARI | U13 B GR. | |
19.45 | GİRİŞİM | UNİBASKET (A) | U14 1.GR | |
21.15 | ÇEKMEKÖY SPORTİF | TEAM SYSTEM | BE SL PLAYOFF | |
15 NİSAN CUMARTESİ | MALTEPE YALÇIN KIZILAY SPOR KOMPLEKSİ | |||
SAAT | KATEGORİ | |||
19.15 | GİRİŞİM | DUDULLU OSB | U11 1.GR | |
20.30 | BASKETBOLUN EFENDİLERİ | MVP ÇEKMEKÖY | U11 2.GR | |
21.45 | BEYLERBEYİ | KINGSTANBUL | BE 1.LİG PLAYOFF | |
16 NİSAN PAZAR | MALTEPE YALÇIN KIZILAY SPOR KOMPLEKSİ | |||
SAAT | KATEGORİ | |||
19.15 | İSTANBUL DSİ | MVP DRAGOS | U11 2.GR | |
20.30 | POTANIN KARTALLARI | UNİBASKET | U12 | |
21.45 | ÖZGÜRLÜK JK | JUST ENGLISH | BE SL PLAYOFF | |
4 NİSAN SALI | MALTEPE YALÇIN KIZILAY SPOR KOMPLEKSİ | |||
SAAT | KATEGORİ | |||
18.15 | UNİBASKET | GİRİŞİM B | U13 3.GR | |
19.45 | BAYRAKTAR PENDİK | İLERİ NESİL | U14 2.GR | |
21.15 | BALLISLIFE TÜRKİYE | PARLAYAN YILDIZLAR | BE 1.LİG PLAYOFF | |
6 NİSAN PERŞEMBE | MALTEPE YALÇIN KIZILAY SPOR KOMPLEKSİ | |||
SAAT | KATEGORİ | |||
18.15 | BEYKOZ | GİRİŞİM | U16 1.GR | |
19.45 | ÇENGEL AKADEMİ | M.E MARMARA AKADEMİ | U18 EN İYİ 3.LÜK | |
8 NİSAN CUMARTESİ | MALTEPE YALÇIN KIZILAY SPOR KOMPLEKSİ | |||
SAAT | KATEGORİ | |||
19.15 | UNİBASKET B | BAYRAKTAR PENDİK | U14 2.GR | |
20.30 | UNİBASKET | BAYRAKTAR PENDİK | U16 2.GR | |
21.45 | BEYLERBEYİ | TİTAN AKADEMİ | BE 1.LİG PLAYOFF | |
9 NİSAN PAZAR | MALTEPE YALÇIN KIZILAY SPOR KOMPLEKSİ | |||
SAAT | KATEGORİ | |||
19.15 | BASKETBOLUN EFENDİLERİ | MVP DRAGOS | U11 2.GR | |
20.30 | GİRİŞİM | İSTANBUL DSİ | U14 1.GR | |
21.45 | SUADİYE SUPERSONİCS | KİNGSTANBUL | BE 1.LİG PLAYOFF | |
28 MART SALI | MALTEPE YALÇIN KIZILAY SPOR KOMPLEKSİ | |||
SAAT | KATEGORİ | |||
18.15 | POTANIN KARTALLARI | MVP SPOR | U11 1.GR | |
19.45 | BAŞARI PERFORMANS | POTANIN KARTALLARI | U12 1.GR | |
21.15 | TEAM SYSTEM | TEKNOVAC | BE SL. PLAYOFF | |
30 MART PERŞEMBE | MALTEPE YALÇIN KIZILAY SPOR KOMPLEKSİ | |||
SAAT | KATEGORİ | |||
18.15 | GİRİŞİM | ATLETİK SPORTİF | U12 2.GR | |
19.45 | GİRİŞİM B | BASKETBOLUN EFENDİLERİ | U13 3.GR | |
21.15 | BALLISLIFE TÜRKİYE | İSTANBUL ANADOLU GENÇLİK | BE 1.LİG A GR. | |
1 NİSAN CUMARTESİ | MALTEPE YALÇIN KIZILAY SPOR KOMPLEKSİ | |||
SAAT | KATEGORİ | |||
19.15 | ARMADA | UNİBASKET | U12 2.GR | |
20.30 | ARMADA | TİTAN AKADEMİ | U13 2.GR | |
2 NİSAN PAZAR | MALTEPE YALÇIN KIZILAY SPOR KOMPLEKSİ | |||
SAAT | KATEGORİ | |||
19.15 | DUDULLU OSB | GİRİŞİM | U11 1.GR | |
20.30 | UNİBASKET | GİRİŞİM B | U13 3.GR | |
21 MART SALI | MALTEPE YALÇIN KIZILAY SPOR KOMPLEKSİ | |||
SAAT | KATEGORİ | |||
18.15 | BAYRAKTAR PENDİK | ARMADA | U16 2.GR | |
19.45 | AKADEMİ İSTANBUL | ATLETİK SPORTİF | U18 2.GR | |
21.15 | ÇEKMEKÖY SPORTİF | DARÜŞŞAFAKALILAR DERNEĞİ | BE SL PLAYOFF | |
23 MART PERŞEMBE | MALTEPE YALÇIN KIZILAY SPOR KOMPLEKSİ | |||
SAAT | KATEGORİ | |||
18.15 | İSTANBUL DSİ | BASKETBOLUN YILDIZLARI | U14 1.GR | |
19.45 | ARMADA | TİTAN AKADEMİ B | U18 1.GR | |
21.15 | PARLAYAN YILDIZLAR | TİTAN AKADEMİ | BE 1.LİG B GR. | |
25 MART CUMARTESİ | MALTEPE YALÇIN KIZILAY SPOR KOMPLEKSİ | |||
SAAT | KATEGORİ | |||
19.15 | UNİBASKET A | ATLETİK SPORTİF | U14 1.GR | |
20.30 | ATLETİK SPORTİF | GİRİŞİM | U16 1.GR | |
21:45 | ÖZGÜRLÜK JK | DİLEX BASKET | BE SL PLAYOFF | |
26 MART PAZAR | MALTEPE YALÇIN KIZILAY SPOR KOMPLEKSİ | |||
SAAT | KATEGORİ | |||
19.15 | ARMADA | BEYKOZ | U10 | |
20.30 | ÇENGEL AKADEMİ | BAYRAKTAR PENDİK | U18 2.GR | |
21:45 | JUST ENGLİSH | KOŞUYOLU İDMAN YURDU | BE SL PLAYOFF | |
14 MART SALI | MALTEPE YALÇIN KIZILAY SPOR KOMPLEKSİ | |||
SAAT | KATEGORİ | |||
18.15 | ARMADA | MVP DRAGOS | U13 2.GR | |
19.45 | ARMADA | M.E. MARMARA AKADEMİ | U18 1.GR | |
21.15 | KINGSTANBUL | TİTAN AKADEMİ | BE 1.LİG B GR. | |
16 MART PERŞEMBE | MALTEPE YALÇIN KIZILAY SPOR KOMPLEKSİ | |||
SAAT | KATEGORİ | |||
18.15 | UNİBASKET | İSTANBUL DSİ | U13 3.GR | |
19.45 | BEYLERBEYİ | TİTAN AKADEMİ B | U18 1.GR | |
21.15 | DİLEX BASKET | TEKNOVAC | BE SL B GR. | |
18 MART CUMARTESİ | MALTEPE YALÇIN KIZILAY SPOR KOMPLEKSİ | |||
SAAT | KATEGORİ | |||
19.15 | BAŞARI PERFORMANS | TİTAN AKADEMİ | U10 | |
20.15 | DUDULLU OSB | GİRİŞİM | U10 | |
19 MART PAZAR | MALTEPE YALÇIN KIZILAY SPOR KOMPLEKSİ | |||
SAAT | KATEGORİ | |||
19.15 | ÇEKMEKÖY SPORTİF | MVP SPOR | U13 1.GR | |
20.30 | ATLETİK SPORTİF | ÇENGEL AKADEMİ | U18 2.GR | |
7 MART SALI | MALTEPE YALÇIN KIZILAY SPOR KOMPLEKSİ | |||
SAAT | KATEGORİ | |||
18.15 | BAYRAKTAR PENDİK | 50 - 88 | AKADEMİ İSTANBUL | U18 2.GR |
19.45 | ÇEKMEKÖY SPORTİF | 23 - 42 | MVP ÇEKMEKÖY | U11 2.GR |
21.15 | KINGSTANBUL | 59 - 50 | PARLAYAN YILDIZLAR | BE 1.LİG B GR. |
9 MART PERŞEMBE | MALTEPE YALÇIN KIZILAY SPOR KOMPLEKSİ | |||
SAAT | KATEGORİ | |||
18.15 | BEYKOZ | 54 - 45 | UNİBASKET B | U14 2.GR |
19.45 | İLERİ NESİL | 42 - 87 | DUDULLU OSB | U14 2.GR |
21.15 | DARÜŞŞAFAKALILAR DERNEĞİ | 57 - 66 | TEKNOVAC | BE SL B GR. |
11 MART CUMARTESİ | MALTEPE YALÇIN KIZILAY SPOR KOMPLEKSİ | |||
SAAT | KATEGORİ | |||
19.15 | BAŞARI PERFORMANS | 26 - 24 | POTANIN KARTALLARI | U11 1.GR |
20.30 | UNİBASKET | 66 - 79 | BEYLERBEYİ | U16 2.GR |
21.45 | TEAM SYSTEM | 72 - 74 | JUSTENGLISH | BE SL A GR. |
12 MART PAZAR | MALTEPE YALÇIN KIZILAY SPOR KOMPLEKSİ | |||
SAAT | KATEGORİ | |||
19.45 | MVP SPOR | 47 - 27 | GİRİŞİM | U11 1.GR |
20.30 | İSTANBUL DSİ | 66 - 29 | BASKETBOLUN EFENDİLERİ | U13 3.GR |
21.45 | ÖZGÜRLÜK JK | 72 - 62 | ÇEKMEKÖY SPORTİF | BE SL A GR. |
28 ŞUBAT SALI | MALTEPE YALÇIN KIZILAY SPOR KOMPLEKSİ | |||
SAAT | KATEGORİ | |||
20.00 | DİLEX | 66 - 91 | DARÜŞŞAFAKALILAR DERNEĞİ | BE SL B GR. |
21.30 | PARLAYAN YILDIZLAR | 27 - 78 | NAVIER STOKES | BE 1.LİG B GR. |
2 MART PERŞEMBE | MALTEPE YALÇIN KIZILAY SPOR KOMPLEKSİ | |||
SAAT | KATEGORİ | |||
18.15 | BASKETBOLUN YILDIZLARI | 71 - 65 | GİRİŞİM | U14 1.GR. |
20.00 | KOŞUYOLU İDMAN YURDU | 76 - 78 | TEKNOVAC | BE SL B GR. |
21.30 | TEAM SYSTEM | 64 - 84 | ÖZGÜRLÜK JK | BE SL A GR. |
4 MART CUMARTESİ | MALTEPE YALÇIN KIZILAY SPOR KOMPLEKSİ | |||
SAAT | KATEGORİ | |||
19.15 | UNİBASKET | 23 - 62 | GİRİŞİM | U12 2.GR. |
20.30 | SUADİYE SUPERSONICS | 55 - 59 | BALLISLIFE | BE 1.LİG A GR. |
5 MART PAZAR | MALTEPE YALÇIN KIZILAY SPOR KOMPLEKSİ | |||
SAAT | KATEGORİ | |||
19.15 | ÇEKMEKÖY SPORTİF | 18 - 50 | MVP DRAGOS | U11 2.GR. |
20.30 | İSTANBUL DSİ | 72- 32 | MVP ÇEKMEKÖY | U11 2.GR. |
25 ŞUBAT CUMARTESİ | MALTEPE YALÇIN KIZILAY SPOR KOMPLEKSİ | |||
SAAT | KATEGORİ | |||
20:00 | ÇEKMEKÖY SPORTİF | 79 - 69 | JUSTENGLISH | BE SL A GR. |
26 ŞUBAT PAZAR | MALTEPE YALÇIN KIZILAY SPOR KOMPLEKSİ | |||
SAAT | KATEGORİ | |||
19:30 | DİLEX BASKET | 67 - 75 | KOŞUYOLU İDMAN YURDU | BE SL B GR. |
21:00 | İSTANBUL ANADOLU GENÇLİK | 72 - 90 | BEYLERBEYİ | BE 1.LİG A GR. |
31 OCAK SALI | MALTEPE YALÇIN KIZILAY SPOR KOMPLEKSİ | |||
SAAT | KATEGORİ | |||
21.00 | BEYLERBEYİ | SUADİYE SUPERSONICS | BE 1.LİG A GR | |
2 ŞUBAT PERŞEMBE | MALTEPE YALÇIN KIZILAY SPOR KOMPLEKSİ | |||
SAAT | KATEGORİ | |||
18:15 | DUDULLU OSB | İSTANBUL DSİ | U16 1.GR | |
19:45 | DUDULLU OSB | BAYRAKTAR PENDİK | U14 2.GR | |
21:15 | ÖZGÜRLÜK JK | JUSTENGLISH | BE SL A GR | |
4 ŞUBAT CUMARTESİ | MALTEPE YALÇIN KIZILAY SPOR KOMPLEKSİ | |||
SAAT | KATEGORİ | |||
19:15 | İSTANBUL DSİ | ATLETİK SPORTİF | U14 1.GR | |
20:30 | BEYKOZ | BAYRAKTAR PENDİK | U14 2.GR | |
21:45 | TİTAN AKADEMİ | NAVIER STOKES | BE 1.LİG B GR | |
5 ŞUBAT PAZAR | MALTEPE YALÇIN KIZILAY SPOR KOMPLEKSİ | |||
SAAT | KATEGORİ | |||
19:15 | BASKETBOLUN EFENDİLERİ | İSTANBUL DSİ | U11 2.GR | |
20:30 | ARMADA | ÇENGEL AKADEMİ | U16 2.GR | |
24 OCAK SALI | MALTEPE YALÇIN KIZILAY SPOR KOMPLEKSİ | |||
SAAT | KATEGORİ | |||
15:00 | BEYKOZ | 48 - 81 | AKADEMİ İSTANBUL | U18 2.GR |
20:00 | ÇEKMEKÖY SPORTİF | 77 - 66 | TEAM SYSTEM | BE SL A GR. |
21:30 | İSTANBUL ANADOLU GENÇLİK | 64 - 41 | SUADİYE SUPERSONICS | BE 1.LİG A GR. |
25 OCAK ÇARŞAMBA | MALTEPE YALÇIN KIZILAY SPOR KOMPLEKSİ | |||
SAAT | KATEGORİ | |||
13:30 | ARMADA | 40 - 90 | BEYLERBEYİ | U16 2.GR |
15:00 | POTANIN KARTALLARI | 80 - 22 | ÇEKMEKÖY SPORTİF | U13 1.GR |
26 OCAK PERŞEMBE | MALTEPE YALÇIN KIZILAY SPOR KOMPLEKSİ | |||
SAAT | KATEGORİ | |||
13:30 | ATLETİK SPORTİF | 52 - 22 | ARMADA | U12 2.GR |
15:00 | ARMADA | 74 - 83 | BEYLERBEYİ | U18 1.GR |
18:15 | BAYRAKTAR PENDİK | 33 - 97 | ÇENGEL AKADEMİ | U16 2.GR |
19:45 | ATLETİK SPORTİF | 51 - 63 | İSTANBUL DSİ | U16 1.GR |
21:15 | KOŞUYOLU İDMAN YURDU | 92 - 64 | DARÜŞŞAFAKALILAR DERNEĞİ | BE SL B GR. |
28 OCAK CUMARTESİ | MALTEPE YALÇIN KIZILAY SPOR KOMPLEKSİ | |||
SAAT | KATEGORİ | |||
19:15 | BEYKOZ | 39 - 71 | DUDULLU OSB | U14 2.GR |
20:30 | M.E MARMARA AKADEMİ | 48 - 73 | DUDULLU OSB | U18 1.GR |
21:45 | BALLISLIFE TÜRKİYE | 55 - 48 | BEYLERBEYİ | BE 1.LİG A GR |
29 OCAK PAZAR | MALTEPE YALÇIN KIZILAY SPOR KOMPLEKSİ | |||
SAAT | KATEGORİ | |||
19:15 | ÇEKMEKÖY SPORTİF | - | DUDULLU OSB | U10 |
20:30 | DUDULLU OSB | 68 - 41 | BEYKOZ | U16 1.GR |
21:45 | KİNGSTANBUL | 68 - 51 | NAVİER STOKES | BE 1.LİG B GR. |
17 OCAK SALI | MALTEPE YALÇIN KIZILAY SPOR KOMPLEKSİ | |||
SAAT | KATEGORİ | |||
18:15 | TİTAN AKADEMİ | 54 - 57 | BAŞARI PERFORMANS | U12 1.GR |
19:45 | TİTAN AKADEMİ | 25 - 70 | DUDULLU OSB | U13 2.GR |
21:15 | PARLAYAN YILDIZLAR | 47 - 77 | İST. ANADOLU GENÇLİK | BE 1.LİG 2.GR |
19 OCAK PERŞEMBE | MALTEPE YALÇIN KIZILAY SPOR KOMPLEKSİ | |||
SAAT | KATEGORİ | |||
18:15 | UNİBASKET A | 55 - 59 | İSTANBUL DSİ | U14 1.GR |
19:45 | GİRİŞİM | 33 - 52 | İSTANBUL DSİ | U16 1.GR |
21:15 | ÇEKMEKÖY SPORTİF | 54 - 86 | ÖZGÜRLÜK JK | BE SL 2.GR |
21 OCAK CUMARTESİ | MALTEPE YALÇIN KIZILAY SPOR KOMPLEKSİ | |||
SAAT | KATEGORİ | |||
19:15 | DUDULLU OSB | 46 - 40 | MVP SPOR | U11 1.GR |
20:30 | GİRİŞİM A | 63 - 40 | MVP SPOR | U13 1.GR |
21:45 | TEKNOVAC | 67 - 62 | TEAM SYSTEM | BE SL 1.GR |
22 OCAK PAZAR | MALTEPE YALÇIN KIZILAY SPOR KOMPLEKSİ | |||
SAAT | KATEGORİ | |||
19:15 | DUDULLU OSB | 68 - 21 | UNİBASKET B | U14 2.GR |
20:30 | İSTANBUL DSİ | - | UNİBASKET | U13 3.GR |
21:45 | KİNGSTANBUL | 56 - 69 | NAVİER STOKES | BE 1.LİG 1.GR |
10 OCAK SALI | MALTEPE YALÇIN KIZILAY SPOR KOMPLEKSİ | |||
SAAT | KATEGORİ | |||
18:15 | GİRİŞİM | 41 - 63 | DUDULLU OSB | U16 1.GR |
19:45 | UNİBASKET | 84 - 87 | ÇENGEL AKADEMİ | U16 2.GR |
21:15 | TEKNOVAC | 52 - 74 | JUST ENGLİSH | BE SL 1.GR |
12 OCAK PERŞEMBE | MALTEPE YALÇIN KIZILAY SPOR KOMPLEKSİ | |||
SAAT | KATEGORİ | |||
18:15 | BEYKOZ | 40 - 72 | İLERİ NESİL | U14 2.GR |
19:45 | BEYKOZ | 54 - 84 | ÇENGEL AKADEMİ | U18 2.GR |
21:15 | İSTANBUL ANADOLU GENÇLİK | 55 - 59 | BALLİSLİFE TÜRKİYE | BE 1.LİG 2.GR |
14 OCAK CUMARTESİ | MALTEPE YALÇIN KIZILAY SPOR KOMPLEKSİ | |||
SAAT | KATEGORİ | |||
19:15 | MVP DRAGOS | 34 - 39 | MVP ÇEKMEKÖY | U11 2.GR |
20:45 | BEYLERBEYİ | 60 - 66 | SUADİYE SUPERSONICS | BE 1.LİG 1.GR |
15 OCAK PAZAR | MALTEPE YALÇIN KIZILAY SPOR KOMPLEKSİ | |||
SAAT | KATEGORİ | |||
19:15 | BASKETBOLUN EFENDİLERİ | 43 - 15 | ÇEKMEKÖY SPORTİF | U11 2.GR |
20:45 | DİLEX BASKET | 60 - 67 | KOŞUYOLU İDMAN YURDU | BE SL 2.GR |
3 OCAK SALI | MALTEPE YALÇIN KIZILAY SPOR KOMPLEKSİ | |||
SAAT | KATEGORİ | |||
18:15 | BEYKOZ | 44 - 54 | İSTANBUL DSİ | U16 1.GR |
19:45 | BAYRAKTAR PENDİK | 40 - 116 | ATLETİK SPORTİF | U18 2.GR |
21:15 | KINGSTANBUL | 47 - 65 | SUADİYE SUPERSONICS | BE 1. LİG 1.GR |
5 OCAK PERŞEMBE | MALTEPE YALÇIN KIZILAY SPOR KOMPLEKSİ | |||
SAAT | KATEGORİ | |||
18:15 | ATLETİK SPORTİF | 54 - 65 | BASKETBOLUN YILDIZLARI | U14 1.GR |
19:45 | BAŞARI PERFORMANS | ERTELENDİ | DUDULLU OSB | U11 1.GR |
21:15 | PARLAYAN YILDIZLAR | 34 - 54 | TİTAN AKADEMİ | BE 1. LİG 2.GR |
7 OCAK CUMARTESİ | MALTEPE YALÇIN KIZILAY SPOR KOMPLEKSİ | |||
SAAT | KATEGORİ | |||
19:15 | ÇEKMEKÖY SPORTİF | 5 - 81 | İSTANBUL DSİ | U11 2.GR |
20:45 | TİTAN AKADEMİ (B) | 51 - 63 | M.E. MARMARA AKADEMİ | U18 1.GR |
8 OCAK PAZAR | MALTEPE YALÇIN KIZILAY SPOR KOMPLEKSİ | |||
SAAT | KATEGORİ | |||
19:15 | GİRİŞİM | 46 - 26 | POTANIN KARTALLARI | U11 1.GR |
20:45 | DARÜŞŞAFAKALILAR DERNEĞİ | 56 - 63 | TEAM SYSTEM | BE SL 1. GR |
27 ARALIK SALI | MALTEPE YALÇIN KIZILAY SPOR KOMPLEKSİ | |||
SAAT | KATEGORİ | |||
18:15 | ARMADA | 44 - 69 | UNIBASKET | U16 2.GR |
19:45 | ATLETİK SPORTİF | 56 - 80 | DUDULLU OSB | U16 1.GR |
29 ARALIK PERŞEMBE | MALTEPE YALÇIN KIZILAY SPOR KOMPLEKSİ | |||
SAAT | KATEGORİ | |||
18:15 | DUDULLU OSB | 73 - 48 | BEYLERBEYİ | U18 1.GR |
19:45 | BEYLERBEYİ | 82 - 56 | BAYRAKTAR PENDİK | U16 2.GR |
21:15 | ÇEKMEKÖY SPORTİF | 65 - 63 | KOŞUYOLU İDMANYURDU | BE S.L. 2.GR |
20 ARALIK SALI | MALTEPE YALÇIN KIZILAY SPOR KOMPLEKSİ | |||
SAAT | KATEGORİ | |||
18:15 | ARMADA | 0 - 20 | BEYKOZ | U14 2.GR |
19:45 | ÇENGEL AKADEMİ | 57 - 93 | AKADEMİ İSTANBUL | U18 2.GR |
21:15 | JUST ENGLISH | 93 - 59 | DARÜŞŞAFAKALILAR DERNEĞİ | BE SL 1.GR |
22 ARALIK PERŞEMBE | MALTEPE YALÇIN KIZILAY SPOR KOMPLEKSİ | |||
SAAT | KATEGORİ | |||
18:15 | TTİTAN AKADEMİ | 20 - 0 | POTANIN KARTALLARI | U12 1.GR |
19:45 | GİRİŞİM (A) | 69 - 50 | POTANIN KARTALLARI | U13 1.GR |
21:15 | ÖZGÜRLÜK JK | 100 - 75 | DİLEX BASKET | BE SL 2.GR |
24 ARALIK CUMARTESİ | MALTEPE YALÇIN KIZILAY SPOR KOMPLEKSİ | |||
SAAT | KATEGORİ | |||
19:15 | MVP SUADİYE | 0 - 20 | ATLETİK SPORTİF | U14 1.GR |
20:45 | NAVİER STOKES | 70 - 74 | BEYLERBEYİ | BE 1.LİG 1.GR |
25 ARALIK PAZAR | MALTEPE YALÇIN KIZILAY SPOR KOMPLEKSİ | |||
SAAT | KATEGORİ | |||
19:15 | MVP ÇEKMEKÖY | 54 - 19 | BASKETBOLUN EFENDİLERİ | U11 2.GR |
20:45 | TİTAN AKADEMİ | 33 - 92 | BALLISLIFE TÜRKİYE | BE 1.LİG 2.GR |
13 ARALIK SALI | MALTEPE YALÇIN KIZILAY SPOR KOMPLEKSİ | |||
SAAT | KATEGORİ | |||
18:15 | GİRİŞİM (B) | 17 - 106 | İSTANBUL DSİ | U13 2.GR |
19:45 | DUDULLU OSB | 101 - 36 | ARMADA | U13 3.GR |
21:15 | TİTAN AKADEMİ (B) | 52 - 92 | DUDULLU OSB | U18 1.GR |
15 ARALIK PERŞEMBE | MALTEPE YALÇIN KIZILAY SPOR KOMPLEKSİ | |||
SAAT | KATEGORİ | |||
18:15 | MVP DRAGOS | 46 - 54 | TİTAN AKADEMİ | U13 2.GR |
19:45 | POTANIN KARTALLARI | 39 - 41 | MVP SPOR | U13 1.GR |
21:15 | BEYKOZ | 59 - 62 | PENDİK BAYRAKTAR | U18 2.GR |
17 ARALIK CUMARTESİ | MALTEPE YALÇIN KIZILAY SPOR KOMPLEKSİ | |||
SAAT | KATEGORİ | |||
19:15 | BASKETBOLUN YILDIZLARI | 78 - 39 | UNİBASKET (A) | U14 1.GR |
20:45 | UNİBASKET | 70 - 38 | ATLETİK SPORTİF | U12 2.GR |
18 ARALIK PAZAR | MALTEPE YALÇIN KIZILAY SPOR KOMPLEKSİ | |||
SAAT | KATEGORİ | |||
19:15 | MVP SUADİYE | 27 - 75 | GİRİŞİM | U12 2.GR |
20:45 | MVP DRAGOS | 16 46 | BAŞARI PERFORMANS AKADEMİ | U12 1.GR |
6 ARALIK SALI | MALTEPE YALÇIN KIZILAY SPOR KOMPLEKSİ | |||
SAAT | KATEGORİ | |||
18:15 | DUDULLU OSB | 71 - 26 | ARMADA | U14 (2. GR) |
19:45 | ARMADA | 22 - 81 | MVP SUADİYE | U12 (2. GR) |
21:15 | TİTAN AKADEMİ | 37 - 82 | İST. ANADOLU GENÇLİK | BE 1. LİG 2. GR |
8 ARALIK PERŞEMBE | MALTEPE YALÇIN KIZILAY SPOR KOMPLEKSİ | |||
SAAT | KATEGORİ | |||
18:15 | UNIBASKET (B) | 35 - 62 | İLERİ NESİL S.K. | U14 (2. GR) |
19:45 | BEYLERBEYİ | 67 - 50 | M.E. MARMARA AKADEMİ | U18 (1. GR) |
21:15 | DARÜŞŞAFAKALILAR DERNEĞİ | 39 - 75 | TEKNOVAC | BE SL 1. GR |
10 ARALIK CUMARTESİ | MALTEPE YALÇIN KIZILAY SPOR KOMPLEKSİ | |||
SAAT | KATEGORİ | |||
19:15 | TİTAN AKADEMİ | ERTELENDİ | POTANIN KARTALLARI | U12 (1. GR) |
20:45 | ÇENGEL AKADEMİ | ERTELENDİ | AKADEMİ İSTANBUL | U18 (2. GR) |
11 ARALIK PAZAR | MALTEPE YALÇIN KIZILAY SPOR KOMPLEKSİ | |||
SAAT | KATEGORİ | |||
19:15 | MVP SPOR | 80 - 20 | BAŞARI PERFORMANS AKADEMİ | U11 (1. GR) |
20:45 | ATLETİK SPORTİF | 85 - 36 | BEYKOZ | U18 (2. GR) |
3 ARALIK CUMARTESİ | MALTEPE YALÇIN KIZILAY SPOR KOMPLEKSİ | |||
SAAT | KATEGORİ | |||
19:30 | GİRİŞİM | 55 - 45 | ATLETİK SPORTİF | U14 1. GR |
21:00 | NAVİER STOKES | 44 - 65 | SUADİYE SUPERSONIC | BE 1. LİG 1. GR |
4 ARALIK PAZAR | MALTEPE YALÇIN KIZILAY SPOR KOMPLEKSİ | |||
SAAT | KATEGORİ | |||
19:30 | UNIBASKET | 67 - 22 | BASKETBOLUN EFENDİLERİ | U13 3. GR |
21:00 | TEAM SYSTEM | 90 - 87 | JUST ENGLISH | BE SÜPER LİG 1. GR |
26 KASIM CUMARTESİ | MALTEPE YALÇIN KIZILAY SPOR KOMPLEKSİ | |||
SAAT | KATEGORİ | |||
19:00 | GİRİŞİM (A) | 74 - 11 | ÇEKMEKÖY SPORTİF | U13 1. GR |
20:30 | BEYLERBEYİ | 76 - 59 | KINGSTANBUL | BE 1. LİG 1. GR |
27 KASIM PAZAR | MALTEPE YALÇIN KIZILAY SPOR KOMPLEKSİ | |||
SAAT | KATEGORİ | |||
19:00 | İSTANBUL DSİ | 93 - 22 | MVP DRAGOS | U12 1. GR |
20:30 | BALLISLIFE TÜRKİYE | 85 - 31 | PARLAYAN YILDIZLAR | BE 1. LİG 2. GR |
29 KASIM SALI | MALTEPE YALÇIN KIZILAY SPOR KOMPLEKSİ | |||
SAAT | KATEGORİ | |||
18:00 | DUDULLU OSB | 63 - 24 | MVP DRAGOS | U13 2. GR |
19:30 | DUDULLU OSB | 84 - 38 | ARMADA | U18 1. GR |
21:00 | KOŞUYOLU İDMAN YURDU | 73 - 77 | ÖZGÜRLÜK JK | BE SL 2. GR |
1 ARALIK PERŞEMBE | MALTEPE YALÇIN KIZILAY SPOR KOMPLEKSİ | |||
SAAT | KATEGORİ | |||
18:00 | BEYKOZ | 55 - 51 | ATLETİK SPORTİF | U16 1. GR |
19:30 | BEYLERBEYİ | 83 - 100 | ÇENGEL AKADEMİ | U16 2. GR |
21:00 | DİLEX BASKET | 62 - 81 | ÇEKMEKÖY SPORTİF | BE SL 2. GR |