master-league-canli-yayin

Master Basketball League’de Günün Sonuçları (11.02.2020)

Master Basketball League’de 2019 – 2020 sezonu 10. hafta heyecanı 11 Şubat Salı günü oynanan maçlarla birlikte devam etti.

Günün ilk maçında U14 Kategorisi mücadelesinde Beykoz (B) ile Beylerbeyi karşı karşıya geldi. Maltepe Yalçın Kızılay Spor Salonu’nda oynanan maçı 49-44 kazanan Beykoz (B) grupta 5’te 5 yaptı. Beylerbeyi ise ilk yenilgisini aldı.

Maça savunmada etkili giren Beykoz ilk çeyreğin sonunda farkı çift hanelere çıkarsa da ikinci bölümde toparlanan Beylerbeyi oyunu dengeledi ve soyunma odasına 23-18 geride girdi.

Çekişmeli ikinci yarıda kolektif oyunuyla üstünlüğünü korumayı başaran Beykoz parkeden 49-44 galip ayrıldı ve namağlup unvanını sürdürdü.

İSTATİSTİKLER İÇİN TIKLAYINIZ

ALLSTARS FARKLI KAZANDI

Günün ikinci maçında U18 Kategorisi A Grubu mücadelesi Elit Akademi ile Allstars İstanbul’u karşı karşıya getirdi. Maltepe Yalçın Kızılay Spor Salonu’nun ev sahipliğinde oynanan maçı 81-49 kazanan Allstars İstanbul 4’te 4 yaptı. Elit Akademi ise 3. kez yenildi.

İlk çeyrekte Elit Akademi’ye sadece 6 sayı şansı tanıyan, ikinci bölümde üst üste gelen basketlerle yakaladığı ivmeyi sürdüren Allstars İstanbul devreye 43-21 ile gitti. İkinci yarıda hücumdaki rahat görüntüsünü kaybetmeyen ve farkı gitgide açan Allstars İstanbul müsabakayı 81-49 galip tamamladı.

İSTATİSTİKLER İÇİN TIKLAYINIZ

BASKETBOLUN YILDIZLARI ZORLANMADI

Kapanış maçında U18 Kategorisi A Grubu mücadelesinde Beykoz ile Basketbolun Yıldızları karşılaştı. Maltepe Yalçın Kızılay Spor Salonu’nda oynanan maçı 91-53 kazanan Basketbolun Yıldızları üçüncü galibiyetine ulaştı. Beykoz ise beşinci yenilgisini aldı.

Maçın başından sonuna hücumdaki akıcı oyunuyla skor üretmekte zorlanmayan ve potasında Beykoz’a kolay fırsatlar vermeyen Basketbolun Yıldızlar sahadan 91-53 galip ayrıldı.

İSTATİSTİKLER İÇİN TIKLAYINIZ