master-league-canli-yayin

Master Basketball League’de Günün Sonuçları (01.03.2020)

Master Basketball League’de 2019 – 2020 sezonu 13. hafta heyecanı 1 Mart Pazar günü oynanan maçlarla birlikte devam etti.

Günün ilk maçında U10 Kategorisi mücadelesinde Çekmeköy Sportif ile Yön Koleji karşı karşıya geldi. Maltepe Yalçın Kızılay Spor Salonu’nda oynanan mücadelede dostluk ön plana çıkarken sporcuların ortaya koyduğu mücadele basketbolseverlerin alkışını aldı.

KAĞITHANE GENÇLİK FARKLI KAZANDI

Günün ikinci maçında U16 Kategorisi B Grubu mücadelesinde Kağıthane Gençlik ile Armada (C) kozlarını paylaştı. Maltepe Yalçın Kızılay Spor Salonu’nda oynanan müsabakayı 53-28 kazanan Kağıthane Gençlik gruba galibiyetle başladı.

Maça savunmada çok sert giren ve kısa sürede farkı açan Kağıthane Gençlik soyunma odasına giderken skoru 28-11’e getirdi. Üçüncü çeyrekte oyun disiplininden kopmayan ve rakibinin direncini yıkan Kağıthane Gençlik sahadan 53-28 galip ayrıldı.

İSTATİSTİKLER İÇİN TIKLAYINIZ

DILEX ZORLANMADI

Günün kapanış maçında Büyük Erkekler 1. Lig A Grubu mücadelesinde Dilex ile Rim Breakers kozlarını paylaştı. Maltepe Yalçın Kızılay Spor Salonu’nda oynanan müsabakayı 85-53 kazanan Dilex grupta 2’de 2 yaptı. Rim Breakers ise henüz galibiyetle tanışamadı.

Maça hücumda organize başlayan ve yakaladığı ivmeyle kontrol alan Dilex Basket, ikinci periyotta savunma direncini iyice yukarı çekti ve soyunma odasına 43-20 ile gitti. Üçüncü çeyrekte hücumda yüksek yüzdeli oyununu koruyan Dilex Basket sahadan 85-53 galip ayrıldı.

İSTATİSTİKLER İÇİN TIKLAYINIZ