Bu sezon ilk kez gerçekleştirilecek olan Master Basketball League’de 2019 – 2020 sezonu kura çekimi 21 Kasım Perşembe günü gerçekleştirildi.
İstanbul basketbol altyapısının yeni özel liglerinden biri olacak olan Master Basketball League’de kura çekimi Mercure Hotel’de (Altunizade) gerçekleştirildi. Kulüplerimizin yoğun katılımı ile gerçekleştirilen kura çekiminde kategorilere göre gruplar ve fikstürler belirlendi.
Kura çekimine katılım gösteren tüm yönetici ve antrenörlere teşekkür ediyor, tüm kulüplerimiz için keyifli bir sezon olmasını diliyoruz.
İŞTE GRUPLAR VE FİKSTÜR
BÜYÜK ERKEKLER SÜPER LİG
1. GRUP |
|
2. GRUP |
1. TAKIM |
FERCO ÇELİK |
1. TAKIM |
KAĞITHANE GENÇLİK |
2. TAKIM |
KOŞUYOLU İDMAN YURDU |
2. TAKIM |
YELKOVAN |
3. TAKIM |
TEKNOVAC |
3. TAKIM |
ARMADA |
4. TAKIM |
M.T. ACADEMY |
4. TAKIM |
KADIKÖYSPOR |
5. TAKIM |
SUADİYE SUPERSONICS |
|
|
1. GRUP FİKSTÜR |
|
2. GRUP FİKSTÜR |
|
|
|
|
1. HAFTA |
1. HAFTA |
FERCO ÇELİK |
KOŞUYOLU İDMAN YURDU |
KAĞITHANE GENÇLİK |
YELKOVAN |
TEKNOVAC |
M.V.P ACADEMY |
ARMADA |
KADIKÖYSPOR |
SUADİYE SUPERSONIC |
BAY |
|
|
|
|
2. HAFTA |
2. HAFTA |
YELKOVAN |
ARMADA |
KOŞUYOLU İDMAN YURDU |
SUADİYE SUPERSONICS |
KADIKÖYSPOR |
KAĞITHANE GENÇLİK |
FERCO ÇELİK |
TEKNOVAC |
|
|
M.V.P ACADEMY |
BAY |
3. HAFTA |
|
|
KAĞITHANE GENÇLİK |
ARMADA |
3. HAFTA |
YELKOVAN |
KADIKÖYSPOR |
KOŞUYOLU İDMAN YURDU |
M.V.P ACADEMY |
|
SUADİYE SUPERSONICS |
FERCO ÇELİK |
TEKNOVAC |
BAY |
|
|
4. HAFTA |
M.V.P ACADEMY |
FERCO ÇELİK |
TEKNOVAC |
SUADİYE SUPERSONICS |
KOŞUYOLU İDMAN YURDU |
BAY |
|
|
5. HAFTA |
SUADİYE SUPERSONICS |
M.V.P ACADEMY |
KOŞUYOLU İDMAN YURDU |
TEKNOVAC |
FERCO ÇELİK |
BAY |
BÜYÜK ERKEKLER 1. LİG
1. GRUP |
|
2. GRUP |
1. TAKIM |
SLAM DUNK |
1. TAKIM |
DYNAMIC LYCANS |
2. TAKIM |
MOMENTUM |
2. TAKIM |
KAĞITHANE GENÇLİK GELİŞİM |
3. TAKIM |
BAYRAKTAR PENDİK |
3. TAKIM |
DILEX BASKET |
4. TAKIM |
RIM BREAKERS |
4. TAKIM |
KOŞUYOLU BASKETBOL |
5. TAKIM |
IDECORP |
5. TAKIM |
BEYKOZ |
1. GRUP FİKSTÜR |
|
2. GRUP FİKSTÜR |
|
|
|
|
1. HAFTA |
1. HAFTA |
SLAM DUNK |
MOMENTUM |
DYNAMIC LYCANS |
KAĞITHANE GENÇLİK GELİŞİM |
BAYRAKTAR PENDİK |
RIM BREAKERS |
DILEX BASKET |
KOŞUYOLU BASKETBOL |
IDECORP |
BAY |
BEYKOZ |
BAY |
|
|
|
|
2. HAFTA |
2. HAFTA |
MOMENTUM |
IDECORP |
KAĞITHANE GENÇLİK GELİŞİM |
BEYKOZ |
SLAM DUNK |
BAYRAKTAR PENDİK |
DYNAMIC LYCANS |
DILEX BASKET |
RIM BREAKERS |
BAY |
KOŞUYOLU BASKETBOL |
BAY |
|
|
|
|
3. HAFTA |
3. HAFTA |
MOMENTUM |
RIM BREAKERS |
KAĞITHANE GENÇLİK GELİŞİM |
KOŞUYOLU BASKETBOL |
IDECORP |
SLAM DUNK |
BEYKOZ |
DYNAMIC LYCANS |
BAYRAKTAR PENDİK |
BAY |
DILEX BASKET |
BAY |
|
|
|
|
4. HAFTA |
4. HAFTA |
RIM BREAKERS |
SLAM DUNK |
KOŞUYOLU BASKETBOL |
DYNAMIC LYCANS |
BAYRAKTAR PENDİK |
IDECORP |
DILEX BASKET |
BEYKOZ |
MOMENTUM |
BAY |
KAĞITHANE GENÇLİK GELİŞİM |
BAY |
|
|
|
|
5. HAFTA |
5. HAFTA |
IDECORP |
RIM BREAKERS |
BEYKOZ |
KOŞUYOLU BASKETBOL |
MOMENTUM |
BAYRAKTAR PENDİK |
KAĞITHANE GENÇLİK GELİŞİM |
DILEX BASKET |
SLAM DUNK |
BAY |
DYNAMIC LYCANS |
BAY |
U18 KATEGORİSİ
A GRUBU |
|
B GRUBU |
1. TAKIM |
ALLSTARS İSTANBUL |
1. TAKIM |
ARMADA |
2. TAKIM |
BASKETBOLUN YILDIZLARI |
2. TAKIM |
KAĞITHANE GENÇLİK GELİŞİM |
3. TAKIM |
BEYKOZ |
3. TAKIM |
SLAM DUNK |
4. TAKIM |
GİRİŞİM |
4. TAKIM |
LİDER BASKETBOL |
5. TAKIM |
ELITE ACADEMY |
5. TAKIM |
AKADEMİ İSTANBUL |
6. TAKIM |
KOŞUYOLU BASKETBOL |
6. TAKIM |
TİTAN AKADEMİ |
7. TAKIM |
KAĞITHANE GENÇLİK |
|
|
A GRUBU FİKSTÜR |
|
B GRUBU FİKSTÜR |
|
|
|
1.HAFTA |
1.HAFTA |
ALLSTARS İSTANBUL |
BASKETBOLUN YILDIZLARI |
ARMADA |
KAĞITHANE GENÇLİK GELİŞİM |
BEYKOZ |
GİRİŞİM |
SLAM DUNK |
LİDER BASKETBOL |
ELITE ACADEMY |
KOŞUYOLU BASKETBOL |
AKADEMİ İSTANBUL |
TİTAN AKADEMİ |
KAĞITHANE GENÇLİK |
BAY |
|
|
|
|
|
|
2.HAFTA |
2.HAFTA |
ALLSTARS İSTANBUL |
BEYKOZ |
KAĞITHANE GENÇLİK GELİŞİM |
SLAM DUNK |
BASKETBOLUN YILDIZLARI |
ELITE ACADEMY |
TİTAN AKADEMİ |
ARMADA |
GİRİŞİM |
KAĞITHANE GENÇLİK |
LİDER BASKETBOL |
AKADEMİ İSTANBUL |
KOŞUYOLU BASKETBOL |
BAY |
|
|
|
|
|
|
3.HAFTA |
3.HAFTA |
GİRİŞİM |
ALLSTARS İSTANBUL |
ARMADA |
AKADEMİ İSTANBUL |
KOŞUYOLU BASKETBOL |
BASKETBOLUN YILDIZLARI |
LİDER BASKETBOL |
KAĞITHANE GENÇLİK GELİŞİM |
KAĞITHANE GENÇLİK |
BEYKOZ |
SLAM DUNK |
TİTAN AKADEMİ |
ELITE ACADEMY |
BAY |
|
|
|
|
|
|
4.HAFTA |
4.HAFTA |
KOŞUYOLU BASKETBOL |
KAĞITHANE GENÇLİK |
ARMADA |
LİDER BASKETBOL |
ELITE ACADEMY |
ALLSTARS İSTANBUL |
AKADEMİ İSTANBUL |
SLAM DUNK |
BEYKOZ |
BASKETBOLUN YILDIZLARI |
TİTAN AKADEMİ |
KAĞITHANE GENÇLİK GELİŞİM |
GİRİŞİM |
BAY |
|
|
|
|
|
|
5.HAFTA |
5.HAFTA |
ALLSTARS İSTANBUL |
KOŞUYOLU BASKETBOL |
SLAM DUNK |
ARMADA |
GİRİŞİM |
ELITE ACADEMY |
KAĞITHANE GENÇLİK GELİŞİM |
AKADEMİ İSTANBUL |
BASKETBOLUN YILDIZLARI |
KAĞITHANE GENÇLİK |
LİDER BASKETBOL |
TİTAN AKADEMİ |
BEYKOZ |
BAY |
|
|
|
6.HAFTA |
KOŞUYOLU BASKETBOL |
GİRİŞİM |
ELITE ACADEMY |
BEYKOZ |
KAĞITHANE GENÇLİK |
ALLSTARS İSTANBUL |
BASKETBOLUN YILDIZLARI |
BAY |
|
|
7.HAFTA |
GİRİŞİM |
BASKETBOLUN YILDIZLARI |
BEYKOZ |
KOŞUYOLU BASKETBOL |
KAĞITHANE GENÇLİK |
ELITE ACADEMY |
ALLSTARS İSTANBUL |
BAY |
U16 KATEGORİSİ
1. GRUP |
|
2. GRUP |
1. TAKIM |
ALLSTARS İSTANBUL |
1. TAKIM |
DYNAMIC LYCANS |
2. TAKIM |
MAVİ YILDIZLAR |
2. TAKIM |
KAĞITHANE GENÇLİK |
3. TAKIM |
ATAŞEHİR YILDIZLARI |
3. TAKIM |
LİDER BASKETBOL |
4. TAKIM |
ARMADA (B) |
4. TAKIM |
KOŞUYOLU BASKETBOL |
5. TAKIM |
BEYLERBEYİ |
5. TAKIM |
ARMADA (A) |
1. GRUP FİKSTÜR |
|
2. GRUP FİKSTÜR |
|
|
1. HAFTA |
1. HAFTA |
ALLSTARS İSTANBUL |
MAVİ YILDIZLAR |
DYNAMIC LYCANS |
KAĞITHANE GENÇLİK |
ATAŞEHİR YILDIZLARI |
ARMADA (B) |
LİDER BASKETBOL |
KOŞUYOLU BASKETBOL |
BEYLERBEYİ |
BAY |
ARMADA (A) |
BAY |
|
|
|
|
2. HAFTA |
2. HAFTA |
MAVİ YILDIZLAR |
BEYLERBEYİ |
KAĞITHANE GENÇLİK |
ARMADA (A) |
ALLSTARS İSTANBUL |
ATAŞEHİR YILDIZLARI |
DYNAMIC LYCANS |
LİDER BASKETBOL |
ARMADA (B) |
BAY |
KOŞUYOLU BASKETBOL |
BAY |
|
|
|
|
3. HAFTA |
3. HAFTA |
MAVİ YILDIZLAR |
ARMADA (B) |
KAĞITHANE GENÇLİK |
KOŞUYOLU BASKETBOL |
BEYLERBEYİ |
ALLSTARS İSTANBUL |
ARMADA (A) |
DYNAMIC LYCANS |
ATAŞEHİR YILDIZLARI |
BAY |
LİDER BASKETBOL |
BAY |
|
|
|
|
4. HAFTA |
4. HAFTA |
ARMADA (B) |
ALLSTARS İSTANBUL |
KOŞUYOLU BASKETBOL |
DYNAMIC LYCANS |
ATAŞEHİR YILDIZLARI |
BEYLERBEYİ |
LİDER BASKETBOL |
ARMADA (A) |
MAVİ YILDIZLAR |
BAY |
KAĞITHANE GENÇLİK |
BAY |
|
|
|
|
5. HAFTA |
5. HAFTA |
BEYLERBEYİ |
ARMADA (B) |
ARMADA (A) |
KOŞUYOLU BASKETBOL |
MAVİ YILDIZLAR |
ATAŞEHİR YILDIZLARI |
KAĞITHANE GENÇLİK |
LİDER BASKETBOL |
ALLSTARS İSTANBUL |
BAY |
DYNAMIC LYCANS |
BAY |
U13 KATEGORİSİ
A GRUBU |
1. TAKIM |
BEYKOZ (A) |
2. TAKIM |
KOŞUYOLU BASKETBOL |
3. TAKIM |
ARMADA |
4. TAKIM |
BEYKOZ (B) |
5. TAKIM |
BEYLERBEYİ (B) |
6. TAKIM |
BEYLERBEYİ (A) |
A GRUBU FİKSTÜR |
|
1.HAFTA |
BEYKOZ (A) |
KOŞUYOLU BASKETBOL |
ARMADA |
BEYKOZ (B) |
BEYLERBEYİ (B) |
BEYLERBEYİ (A) |
|
2.HAFTA |
KOŞUYOLU BASKETBOL |
ARMADA |
BEYLERBEYİ (A) |
BEYKOZ (A) |
BEYKOZ (B) |
BEYLERBEYİ (B) |
|
3.HAFTA |
BEYKOZ (A) |
BEYLERBEYİ (B) |
BEYKOZ (B) |
KOŞUYOLU BASKETBOL |
ARMADA |
BEYLERBEYİ (A) |
|
4.HAFTA |
BEYKOZ (A) |
BEYKOZ (B) |
BEYLERBEYİ (B) |
ARMADA |
BEYLERBEYİ (A) |
KOŞUYOLU BASKETBOL |
|
5.HAFTA |
ARMADA |
BEYKOZ (A) |
KOŞUYOLU BASKETBOL |
BEYLERBEYİ (B) |
BEYKOZ (B) |
BEYLERBEYİ (A) |
U12 KATEGORİSİ
A GRUBU |
1. TAKIM |
P.S.K BASKETBOL |
2. TAKIM |
ARMADA |
3. TAKIM |
ATAŞEHİR YILDIZLARI |
4. TAKIM |
BEYKOZ |
5. TAKIM |
İSTANBUL ATA |
A GRUBU |
|
1. HAFTA |
P.S.K BASKETBOL |
ARMADA |
ATAŞEHİR YILDIZLARI |
BEYKOZ |
İSTANBUL ATA |
BAY |
|
2. HAFTA |
ARMADA |
İSTANBUL ATA |
P.S.K BASKETBOL |
ATAŞEHİR YILDIZLARI |
BEYKOZ |
BAY |
|
3. HAFTA |
ARMADA |
BEYKOZ |
İSTANBUL ATA |
P.S.K BASKETBOL |
ATAŞEHİR YILDIZLARI |
BAY |
|
4. HAFTA |
BEYKOZ |
P.S.K BASKETBOL |
ATAŞEHİR YILDIZLARI |
İSTANBUL ATA |
ARMADA |
BAY |
|
5. HAFTA |
İSTANBUL ATA |
BEYKOZ |
ARMADA |
ATAŞEHİR YILDIZLARI |
P.S.K BASKETBOL |
BAY |
U11 KATEGORİSİ
A GRUBU |
1. TAKIM |
ATAŞEHİR YILDIZLARI |
2. TAKIM |
MVP DRAGOS |
3. TAKIM |
ALLSTARS İSTANBUL |
4. TAKIM |
SULTANBEYLİ BELEDİYESİ |
5. TAKIM |
ÇENGEL AKADEMİ |
6. TAKIM |
ARMADA |
7. TAKIM |
KOŞUYOLU BASKETBOL |
A GRUBU |
|
1.HAFTA |
ATAŞEHİR YILDIZLARI |
MVP DRAGOS |
ALLSTARS İSTANBUL |
SULTANBEYLİ BELEDİYESİ |
ÇENGEL AKADEMİ |
ARMADA |
KOŞUYOLU BASKETBOL |
BAY |
|
2.HAFTA |
ATAŞEHİR YILDIZLARI |
ALLSTARS İSTANBUL |
MVP DRAGOS |
ÇENGEL AKADEMİ |
SULTANBEYLİ BELEDİYESİ |
KOŞUYOLU BASKETBOL |
ARMADA |
BAY |
|
3.HAFTA |
SULTANBEYLİ BELEDİYESİ |
ATAŞEHİR YILDIZLARI |
ARMADA |
MVP DRAGOS |
KOŞUYOLU BASKETBOL |
ALLSTARS İSTANBUL |
ÇENGEL AKADEMİ |
BAY |
|
4.HAFTA |
ARMADA |
KOŞUYOLU BASKETBOL |
ÇENGEL AKADEMİ |
ATAŞEHİR YILDIZLARI |
ALLSTARS İSTANBUL |
MVP DRAGOS |
SULTANBEYLİ BELEDİYESİ |
BAY |
|
5.HAFTA |
ATAŞEHİR YILDIZLARI |
ARMADA |
SULTANBEYLİ BELEDİYESİ |
ÇENGEL AKADEMİ |
MVP DRAGOS |
KOŞUYOLU BASKETBOL |
ALLSTARS İSTANBUL |
BAY |
|
6.HAFTA |
ARMADA |
SULTANBEYLİ BELEDİYESİ |
ÇENGEL AKADEMİ |
ALLSTARS İSTANBUL |
KOŞUYOLU BASKETBOL |
ATAŞEHİR YILDIZLARI |
MVP DRAGOS |
BAY |
|
7.HAFTA |
SULTANBEYLİ BELEDİYESİ |
MVP DRAGOS |
ALLSTARS İSTANBUL |
ARMADA |
KOŞUYOLU BASKETBOL |
ÇENGEL AKADEMİ |
ATAŞEHİR YILDIZLARI |
BAY |