istatistik-1

Master Basketball League’de Kura Çekimi Gerçekleştirildi

Bu sezon ilk kez gerçekleştirilecek olan Master Basketball League’de 2019 – 2020 sezonu kura çekimi 21 Kasım Perşembe günü gerçekleştirildi.

İstanbul basketbol altyapısının yeni özel liglerinden biri olacak olan Master Basketball League’de kura çekimi Mercure Hotel’de (Altunizade) gerçekleştirildi. Kulüplerimizin yoğun katılımı ile gerçekleştirilen kura çekiminde kategorilere göre gruplar ve fikstürler belirlendi.

Kura çekimine katılım gösteren tüm yönetici ve antrenörlere teşekkür ediyor, tüm kulüplerimiz için keyifli bir sezon olmasını diliyoruz.

İŞTE GRUPLAR VE FİKSTÜR

BÜYÜK ERKEKLER SÜPER LİG

1. GRUP 2. GRUP
1. TAKIM FERCO ÇELİK 1. TAKIM KAĞITHANE GENÇLİK
2. TAKIM KOŞUYOLU İDMAN YURDU 2. TAKIM YELKOVAN
3. TAKIM TEKNOVAC 3. TAKIM ARMADA
4. TAKIM M.T. ACADEMY 4. TAKIM KADIKÖYSPOR
5. TAKIM SUADİYE SUPERSONICS
1. GRUP FİKSTÜR 2. GRUP FİKSTÜR
1. HAFTA 1. HAFTA
FERCO ÇELİK KOŞUYOLU İDMAN YURDU KAĞITHANE GENÇLİK YELKOVAN
TEKNOVAC M.V.P ACADEMY ARMADA KADIKÖYSPOR
SUADİYE SUPERSONIC BAY
2. HAFTA
2. HAFTA YELKOVAN ARMADA
KOŞUYOLU İDMAN YURDU SUADİYE SUPERSONICS KADIKÖYSPOR KAĞITHANE GENÇLİK
FERCO ÇELİK TEKNOVAC
M.V.P ACADEMY BAY 3. HAFTA
KAĞITHANE GENÇLİK ARMADA
3. HAFTA YELKOVAN KADIKÖYSPOR
KOŞUYOLU İDMAN YURDU M.V.P ACADEMY
SUADİYE SUPERSONICS FERCO ÇELİK
TEKNOVAC BAY
4. HAFTA
M.V.P ACADEMY FERCO ÇELİK
TEKNOVAC SUADİYE SUPERSONICS
KOŞUYOLU İDMAN YURDU BAY
5. HAFTA
SUADİYE SUPERSONICS M.V.P ACADEMY
KOŞUYOLU İDMAN YURDU TEKNOVAC
FERCO ÇELİK BAY

BÜYÜK ERKEKLER 1. LİG

1. GRUP 2. GRUP
1. TAKIM SLAM DUNK 1. TAKIM DYNAMIC LYCANS
2. TAKIM MOMENTUM 2. TAKIM KAĞITHANE GENÇLİK GELİŞİM
3. TAKIM BAYRAKTAR PENDİK 3. TAKIM DILEX BASKET
4. TAKIM RIM BREAKERS 4. TAKIM KOŞUYOLU BASKETBOL
5. TAKIM IDECORP 5. TAKIM BEYKOZ
1. GRUP FİKSTÜR 2. GRUP FİKSTÜR
1. HAFTA 1. HAFTA
SLAM DUNK MOMENTUM DYNAMIC LYCANS KAĞITHANE GENÇLİK GELİŞİM
BAYRAKTAR PENDİK RIM BREAKERS DILEX BASKET KOŞUYOLU BASKETBOL
IDECORP BAY BEYKOZ BAY
2. HAFTA 2. HAFTA
MOMENTUM IDECORP KAĞITHANE GENÇLİK GELİŞİM BEYKOZ
SLAM DUNK BAYRAKTAR PENDİK DYNAMIC LYCANS DILEX BASKET
RIM BREAKERS BAY KOŞUYOLU BASKETBOL BAY
3. HAFTA 3. HAFTA
MOMENTUM RIM BREAKERS KAĞITHANE GENÇLİK GELİŞİM KOŞUYOLU BASKETBOL
IDECORP SLAM DUNK BEYKOZ DYNAMIC LYCANS
BAYRAKTAR PENDİK BAY DILEX BASKET BAY
4. HAFTA 4. HAFTA
RIM BREAKERS SLAM DUNK KOŞUYOLU BASKETBOL DYNAMIC LYCANS
BAYRAKTAR PENDİK IDECORP DILEX BASKET BEYKOZ
MOMENTUM BAY KAĞITHANE GENÇLİK GELİŞİM BAY
5. HAFTA 5. HAFTA
IDECORP RIM BREAKERS BEYKOZ KOŞUYOLU BASKETBOL
MOMENTUM BAYRAKTAR PENDİK KAĞITHANE GENÇLİK GELİŞİM DILEX BASKET
SLAM DUNK BAY DYNAMIC LYCANS BAY

U18 KATEGORİSİ

A GRUBU B GRUBU
1. TAKIM ALLSTARS İSTANBUL 1. TAKIM ARMADA
2. TAKIM BASKETBOLUN YILDIZLARI 2. TAKIM KAĞITHANE GENÇLİK GELİŞİM
3. TAKIM BEYKOZ 3. TAKIM SLAM DUNK
4. TAKIM GİRİŞİM 4. TAKIM LİDER BASKETBOL
5. TAKIM ELITE ACADEMY 5. TAKIM AKADEMİ İSTANBUL
6. TAKIM KOŞUYOLU BASKETBOL 6. TAKIM TİTAN AKADEMİ
7. TAKIM KAĞITHANE GENÇLİK
A GRUBU FİKSTÜR B GRUBU FİKSTÜR
1.HAFTA 1.HAFTA
ALLSTARS İSTANBUL BASKETBOLUN YILDIZLARI ARMADA KAĞITHANE GENÇLİK GELİŞİM
BEYKOZ GİRİŞİM SLAM DUNK LİDER BASKETBOL
ELITE ACADEMY KOŞUYOLU BASKETBOL AKADEMİ İSTANBUL TİTAN AKADEMİ
KAĞITHANE GENÇLİK BAY
2.HAFTA 2.HAFTA
ALLSTARS İSTANBUL BEYKOZ KAĞITHANE GENÇLİK GELİŞİM SLAM DUNK
BASKETBOLUN YILDIZLARI ELITE ACADEMY TİTAN AKADEMİ ARMADA
GİRİŞİM KAĞITHANE GENÇLİK LİDER BASKETBOL AKADEMİ İSTANBUL
KOŞUYOLU BASKETBOL BAY
3.HAFTA 3.HAFTA
GİRİŞİM ALLSTARS İSTANBUL ARMADA AKADEMİ İSTANBUL
KOŞUYOLU BASKETBOL BASKETBOLUN YILDIZLARI LİDER BASKETBOL KAĞITHANE GENÇLİK GELİŞİM
KAĞITHANE GENÇLİK BEYKOZ SLAM DUNK TİTAN AKADEMİ
ELITE ACADEMY BAY
4.HAFTA 4.HAFTA
KOŞUYOLU BASKETBOL KAĞITHANE GENÇLİK ARMADA LİDER BASKETBOL
ELITE ACADEMY ALLSTARS İSTANBUL AKADEMİ İSTANBUL SLAM DUNK
BEYKOZ BASKETBOLUN YILDIZLARI TİTAN AKADEMİ KAĞITHANE GENÇLİK GELİŞİM
GİRİŞİM BAY
5.HAFTA 5.HAFTA
ALLSTARS İSTANBUL KOŞUYOLU BASKETBOL SLAM DUNK ARMADA
GİRİŞİM ELITE ACADEMY KAĞITHANE GENÇLİK GELİŞİM AKADEMİ İSTANBUL
BASKETBOLUN YILDIZLARI KAĞITHANE GENÇLİK LİDER BASKETBOL TİTAN AKADEMİ
BEYKOZ BAY
6.HAFTA
KOŞUYOLU BASKETBOL GİRİŞİM
ELITE ACADEMY BEYKOZ
KAĞITHANE GENÇLİK ALLSTARS İSTANBUL
BASKETBOLUN YILDIZLARI BAY
7.HAFTA
GİRİŞİM BASKETBOLUN YILDIZLARI
BEYKOZ KOŞUYOLU BASKETBOL
KAĞITHANE GENÇLİK ELITE ACADEMY
ALLSTARS İSTANBUL BAY

U16 KATEGORİSİ

1. GRUP 2. GRUP
1. TAKIM ALLSTARS İSTANBUL 1. TAKIM DYNAMIC LYCANS
2. TAKIM MAVİ YILDIZLAR 2. TAKIM KAĞITHANE GENÇLİK
3. TAKIM ATAŞEHİR YILDIZLARI 3. TAKIM LİDER BASKETBOL
4. TAKIM ARMADA (B) 4. TAKIM KOŞUYOLU BASKETBOL
5. TAKIM BEYLERBEYİ 5. TAKIM ARMADA (A)
1. GRUP FİKSTÜR 2. GRUP FİKSTÜR
1. HAFTA 1. HAFTA
ALLSTARS İSTANBUL MAVİ YILDIZLAR DYNAMIC LYCANS KAĞITHANE GENÇLİK
ATAŞEHİR YILDIZLARI ARMADA (B) LİDER BASKETBOL KOŞUYOLU BASKETBOL
BEYLERBEYİ BAY ARMADA (A) BAY
2. HAFTA 2. HAFTA
MAVİ YILDIZLAR BEYLERBEYİ KAĞITHANE GENÇLİK ARMADA (A)
ALLSTARS İSTANBUL ATAŞEHİR YILDIZLARI DYNAMIC LYCANS LİDER BASKETBOL
ARMADA (B) BAY KOŞUYOLU BASKETBOL BAY
3. HAFTA 3. HAFTA
MAVİ YILDIZLAR ARMADA (B) KAĞITHANE GENÇLİK KOŞUYOLU BASKETBOL
BEYLERBEYİ ALLSTARS İSTANBUL ARMADA (A) DYNAMIC LYCANS
ATAŞEHİR YILDIZLARI BAY LİDER BASKETBOL BAY
4. HAFTA 4. HAFTA
ARMADA (B) ALLSTARS İSTANBUL KOŞUYOLU BASKETBOL DYNAMIC LYCANS
ATAŞEHİR YILDIZLARI BEYLERBEYİ LİDER BASKETBOL ARMADA (A)
MAVİ YILDIZLAR BAY KAĞITHANE GENÇLİK BAY
5. HAFTA 5. HAFTA
BEYLERBEYİ ARMADA (B) ARMADA (A) KOŞUYOLU BASKETBOL
MAVİ YILDIZLAR ATAŞEHİR YILDIZLARI KAĞITHANE GENÇLİK LİDER BASKETBOL
ALLSTARS İSTANBUL BAY DYNAMIC LYCANS BAY

U13 KATEGORİSİ

A GRUBU
1. TAKIM BEYKOZ (A)
2. TAKIM KOŞUYOLU BASKETBOL
3. TAKIM ARMADA
4. TAKIM BEYKOZ (B)
5. TAKIM BEYLERBEYİ (B)
6. TAKIM BEYLERBEYİ (A)
A GRUBU FİKSTÜR
1.HAFTA
BEYKOZ (A) KOŞUYOLU BASKETBOL
ARMADA BEYKOZ (B)
BEYLERBEYİ (B) BEYLERBEYİ (A)
2.HAFTA
KOŞUYOLU BASKETBOL ARMADA
BEYLERBEYİ (A) BEYKOZ (A)
BEYKOZ (B) BEYLERBEYİ (B)
3.HAFTA
BEYKOZ (A) BEYLERBEYİ (B)
BEYKOZ (B) KOŞUYOLU BASKETBOL
ARMADA BEYLERBEYİ (A)
4.HAFTA
BEYKOZ (A) BEYKOZ (B)
BEYLERBEYİ (B) ARMADA
BEYLERBEYİ (A) KOŞUYOLU BASKETBOL
5.HAFTA
ARMADA BEYKOZ (A)
KOŞUYOLU BASKETBOL BEYLERBEYİ (B)
BEYKOZ (B) BEYLERBEYİ (A)

U12 KATEGORİSİ

A GRUBU
1. TAKIM P.S.K BASKETBOL
2. TAKIM ARMADA
3. TAKIM ATAŞEHİR YILDIZLARI
4. TAKIM BEYKOZ
5. TAKIM İSTANBUL ATA
A GRUBU
1. HAFTA
P.S.K BASKETBOL ARMADA
ATAŞEHİR YILDIZLARI BEYKOZ
İSTANBUL ATA BAY
2. HAFTA
ARMADA İSTANBUL ATA
P.S.K BASKETBOL ATAŞEHİR YILDIZLARI
BEYKOZ BAY
3. HAFTA
ARMADA BEYKOZ
İSTANBUL ATA P.S.K BASKETBOL
ATAŞEHİR YILDIZLARI BAY
4. HAFTA
BEYKOZ P.S.K BASKETBOL
ATAŞEHİR YILDIZLARI İSTANBUL ATA
ARMADA BAY
5. HAFTA
İSTANBUL ATA BEYKOZ
ARMADA ATAŞEHİR YILDIZLARI
P.S.K BASKETBOL BAY

U11 KATEGORİSİ

A GRUBU
1. TAKIM ATAŞEHİR YILDIZLARI
2. TAKIM MVP DRAGOS
3. TAKIM ALLSTARS İSTANBUL
4. TAKIM SULTANBEYLİ BELEDİYESİ
5. TAKIM ÇENGEL AKADEMİ
6. TAKIM ARMADA
7. TAKIM KOŞUYOLU BASKETBOL
A GRUBU
1.HAFTA
ATAŞEHİR YILDIZLARI MVP DRAGOS
ALLSTARS İSTANBUL SULTANBEYLİ BELEDİYESİ
ÇENGEL AKADEMİ ARMADA
KOŞUYOLU BASKETBOL BAY
2.HAFTA
ATAŞEHİR YILDIZLARI ALLSTARS İSTANBUL
MVP DRAGOS ÇENGEL AKADEMİ
SULTANBEYLİ BELEDİYESİ KOŞUYOLU BASKETBOL
ARMADA BAY
3.HAFTA
SULTANBEYLİ BELEDİYESİ ATAŞEHİR YILDIZLARI
ARMADA MVP DRAGOS
KOŞUYOLU BASKETBOL ALLSTARS İSTANBUL
ÇENGEL AKADEMİ BAY
4.HAFTA
ARMADA KOŞUYOLU BASKETBOL
ÇENGEL AKADEMİ ATAŞEHİR YILDIZLARI
ALLSTARS İSTANBUL MVP DRAGOS
SULTANBEYLİ BELEDİYESİ BAY
5.HAFTA
ATAŞEHİR YILDIZLARI ARMADA
SULTANBEYLİ BELEDİYESİ ÇENGEL AKADEMİ
MVP DRAGOS KOŞUYOLU BASKETBOL
ALLSTARS İSTANBUL BAY
6.HAFTA
ARMADA SULTANBEYLİ BELEDİYESİ
ÇENGEL AKADEMİ ALLSTARS İSTANBUL
KOŞUYOLU BASKETBOL ATAŞEHİR YILDIZLARI
MVP DRAGOS BAY
7.HAFTA
SULTANBEYLİ BELEDİYESİ MVP DRAGOS
ALLSTARS İSTANBUL ARMADA
KOŞUYOLU BASKETBOL ÇENGEL AKADEMİ
ATAŞEHİR YILDIZLARI BAY

Leave a Reply