master-league-canli-yayin

Master Basketball League’de Heyecan Başladı

Bu sezon ilk kez gerçekleştirilecek olan Master Basketball League’de 2019 – 2020 sezonu heyecanı 7 Aralık 2019 Cumartesi günü başladı.

Sezonun açılış karşılaşmasında U11 Kategorisinde Ataşehir Yıldızları ile MVP Dragos karşı karşıya geldi. Maltepe Yalçın Kızılay Spor Kompleksi’nde oynanan mücadeleyi 44-20’lik skorla kazanan MVP Dragos sezonu galibiyetle açan taraf oldu. Oyunda kontrolü baştan sona elinde tutan MVP Dragos özellikle ilk ve son çeyrekte etkili oynayarak sezonun ilk maçından galibiyetle ayrıldı.

İSTATİSTİKLER İÇİN TIKLAYINIZ

İSTANBUL ATA (U12) KAZANARAK BAŞLADI

U12 Kategorisi ilk hafta mücadelesinde Ataşehir Yıldızları ile İstanbul Ata karşı karşıya geldi. Maltepe Yalçın Kızılay Spor Kompleksi’nde oynanan maçta rakibini 50-31’lik skorla mağlup eden İstanbul Ata sezonun ilk maçından galibiyetle ayrıldı. Dengeli başlayan mücadelede özellikle ikinci çeyrekten  itibaren etkili savunma yapan İstanbul Ata bu keyifli mücadelenin kazanan tarafı olmayı başardı.

İSTATİSTİKLER İÇİN TIKLAYINIZ

ÇEKİŞMELİ MAÇIN GALİBİ BASKETBOLUN YILDIZLARI (U18)

Sezonun açılış gününün son maçında ise U18 Kategorisi A Grubu’nda Girişim Akademi ile Basketbolun Yıldızları karşılaştı. Maltepe Yalçın Kızılay Spor Kompleksi’nde oynanan keyifli maçı 62-61’lik skorla kazanan Basketbolun Yıldızları oldu. Bitime 44 saniye kala üç sayılık isabet bularak öne geçen Basketbolun Yıldızları kalan sürede daha az hata yaptı ve mücadeleyi galip tamamladı.

İSTATİSTİKLER İÇİN TIKLAYINIZ