Master Basketball League’de Günün Sonuçları (24.12.2019)

Master Basketball League’de 2019 – 2020 sezonu 3. hafta heyecanı 24 Aralık 2019 Salı günü oynanan üç karşılaşmayla birlikte devam etti.

Günün ilk maçında U14 – U13 Kategorisi mücadelesinde Beykoz (B) ile Beylerbeyi (B) karşı karşıya geldi. Maltepe Yalçın Kızılay Spor Salonu’nda oynanan maçta rakibini 67-31 mağlup eden Beykoz (B) haftayı kayıpsız geçti.

Baştan sona üstün bir oyun ortaya koyan ve farkı gitgide açan Beykoz (B) özellikle son periyotta potasını sayıya kapattı ve sahadan 67-31 galip ayrıldı.

İSTATİSTİKLER İÇİN TIKLAYINIZ

BEYLERBEYİ (A) FARKLI KAZANDI

Günün ikinci maçında U14 – U13 Kategorisi mücadelesinde Beylerbeyi (A) ile Beykoz (A) karşı karşıya geldi. Maltepe Yalçın Kızılay Spor Salonu’nun ev sahipliğinde oynanan maçı 73-34 kazanan Beylerbeyi (A) grupta 2’de 2 yaptı.

Savunmadaki organize oyununu maçın geneline yaymayı başaran Beylerbeyi parkeden 73-34 galip ayrıldı.

İSTATİSTİKLER İÇİN TIKLAYINIZ

SUADİYE SUPERSONICS BÜYÜKLERDE GALİP

Günün kapanışında Büyük Erkekler Süper Lig 1. Grup mücadelesi Suadiye Supersonics ile MT Akademi’yi karşı karşıya getirdi. Maltepe Yalçın Kızılay Spor Salonu’nda oynanan maçı 65-58 kazanan Suadiye Supersonics sezona iyi başladı.

Maça oldukça yavaş başlayan ve ilk yarıyı da geride kapatan Suadiye Supersonics, özellikle üçüncü çeyrekteki komple oyunuyla geri döndü ve çekişmeli maçta sahadan 65-58 galip ayrılan taraf oldu.

İSTATİSTİKLER İÇİN TIKLAYINIZ