master-league-canli-yayin

Master Basketball League’de Günün Sonuçları (17.12.2019)

Master Basketball League’de 2019 – 2020 sezonu 2. hafta heyecanı 17 Aralık 2019 Salı günü oynanan üç karşılaşmayla birlikte devam etti.

Günün ilk maçında U16 Kategorisi 1. Grup mücadelesinde Armada (C) ile Mavi Yıldızlar karşı karşıya geldi. Maltepe Yalçın Kızılay Spor Salonu’nda oynanan maçta rakibini 44-21 mağlup eden Armada (C) gruba galibiyetle başladı.

Özellikle ilk ve son periyotta savunmada işleri sertleştiren Armada (C) rakibine kolay şanslar vermedi ve parkeden 44-21 galip ayrıldı.

İSTATİSTİKLER İÇİN TIKLAYINIZ

ARMADA (A) İYİ BAŞLADI

İkinci maçta U16 Kategorisi 2. Grup mücadelesi Armada (A) ile Kağıthane Gençlik’i karşı karşıya getirdi. Maltepe Yalçın Kızılay Spor Salonu’nun ev sahipliğinde oynanan müsabakayı 60-31 kazanan Armada sezonun ilk maçında hata yapmadı.

Baştan sona savunmada yüksek konsantrasyonla oynayan Armada (A), hücum tarafında da iyi bir gün geçirdi ve sahadan 60-31 galip ayrıldı.

İSTATİSTİKLER İÇİN TIKLAYINIZ

KAĞITHANE GENÇLİK GALİP GELDİ

Günün kapanış maçında Büyük Erkekler 1. Lig 2. Grup müsabakasında ise Dynamic Lycans ile Kağıthane Gençlik Gelişim kozlarını paylaştı. Maltepe Yalçın Kızılay Spor Salonu’nun ev sahipliğinde oynanan maçı 79-37 kazanan Kağıthane Gençlik Gelişim sezonu galibiyetle açtı.

İlk yarıdaki sıkı savunma performansının ardından ikinci bölümde hücumda da çok rahat oynayan ve farkı açan Kağıthane Gençlik mücadeleyi 79-37 galip tamamladı.

İSTATİSTİKLER İÇİN TIKLAYINIZ