master-league-canli-yayin

Master Basketball League’de Günün Sonuçları (10.12.2019)

Master Basketball League’de 2019 – 2020 sezonu heyecanı 10 Aralık 2019 Salı günü oynanan üç karşılaşmayla birlikte devam etti.

Günün açılış karşılaşmasında U16 – U15 Kategorisinde Ataşehir Yıldızları ile Armada (B) karşı karşıya geldi. Maltepe Yalçın Kızılay Spor Kompleksi’nde oynanan maçın üçüncü çeyrek geride kaldığında 15 sayı önde olan rakibi karşısında kıran kırana geçen son bölümün ardından geri dönüşe imza atan Ataşehir Yıldızları mücadeleyi 54-52 galip tamamladı.

İSTATİSTİKLER İÇİN TIKLAYINIZ

ELİT AKADEMİ (U18) KAZANARAK BAŞLADI

U18 Kategorisi (A) Grubu müsabakasında ise Elit Akademi ile Koşuyolu Basketbol karşı karşıya geldi. Maltepe Yalçın Kızılay Spor Kompleksi’ndeki mücadelede rakibini 48-43 mağlup eden Elit Akademi sezona kazanarak başladı. Mücadelenin ikinci ve üçüncü çeyreklerinde skordaki kontrolü eline alan Elit Akademi son bölümde hata yapmadı ve mücadeleden mutlu ayrılan taraf oldu.

İSTATİSTİKLER İÇİN TIKLAYINIZ

BÜYÜK ERKEKLERDE SLAM DUNK GALİP

Büyük Erkekler 1. Lig 1. Grup ilk hafta müsabakasında ise Slam Dunk ile Momentum karşılaştı. Maltepe Yalçın Kızılay Spor Kompleksi’nin ev sahipliği yaptığı maçı 72-48 kazanan Slam Dunk sezona iyi başladı. Üçüncü çeyrek sonunda sadece 1 sayı farkla önde olan Slam Dunk son bölümde rakibine sadece 7 sayı şansı tanıdı ve ürettiği 30 sayı ile mücadeleden galip ayrıldı.

İSTATİSTİKLER İÇİN TIKLAYINIZ