Master Basketball League’de 2. Gün Heyecanı Geride Kaldı

Bu sezon ilk kez gerçekleştirilecek olan Master Basketball League’de 2019 – 2020 sezonu heyecanı 8 Aralık 2019 Pazar günü maçlarıyla devam etti.

Günün ilk maçında U11 minikler kategorisinde Çengel Spor Kulübü ile Armada karşı karşıya geldi. Maltepe Yalçın Kızılay Spor Salonu’nda oynanan maçta rakibini 47-16 ile geçen Çengel Spor Kulübü sezona galibiyetle başladı. Maç boyunca savunmada Armada’ya kolay sayı şansları vermeyen ve hücumda kolektif oyunuyla etkili olan Çengel Spor Kulübü sezona iyi giriş yaptı.

İSTATİSTİKLER İÇİN TIKLAYINIZ

BEYKOZ (B) İLK MAÇINDA GALİP

Günün ikinci maçında U13-U14 Kategorisi mücadelesinde Armada ile Beykoz (B) karşı karşıya geldi. Maltepe Yalçın Kızılay Spor Salonu’nun ev sahipliğinde oynanan maçı 51-45 kazanan Beykoz (B) gruba iyi başladı. İlk ve son periyotta rakibini savunmada zorlayan Beykoz (B) zorlu maçta parkeden galip ayrılmayı başardı.

İSTATİSTİKLER İÇİN TIKLAYINIZ

BEYLERBEYİ (A) GALİBİYETLE BAŞLADI

U13-U14 Kategorisi mücadelesinde Beylerbeyi (A) ile Beylerbeyi (B) karşı karşıya geldi. Maltepe Yalçın Kızılay Spor Salonu’nda oynanan maçta B takımına 50-41’lik üstünlük kuran Beylerbeyi (A) sezona iyi giriş yaptı. Büyük çekişmeye sahne olan maçta üçüncü çeyrekteki etkili oyunu sonrasında yakaladığı üstünlüğü sürdüren Beylerbeyi (A) parkeden galip ayrılan taraf oldu.

İSTATİSTİKLER İÇİN TIKLAYINIZ

RIM BREAKERS İYİ BAŞLADI

Büyük Erkekler 1. Lig 1. Grup mücadelesinde Bayraktar Pendik ile Rim Breakers karşı karşıya geldi. Maltepe Yalçın Kızılay Spor Salonu’nda oynanan maçta rakibine 60-42’lik üstünlük kuran Rim Breakers sezona iyi başladı. Dengeli geçen ilk yarının ardından son bölümde savunma sertliğini arttıran Rim Breakers sahadan galip ayrılan taraf oldu.

İSTATİSTİKLER İÇİN TIKLAYINIZ