Ambulans ve Sağlık Hizmetini Aşkın Ambulans Sağlayacak

Bu sezon ilk kez gerçekleştirilmekte olan Master Basketball League’de 2019 – 2020 sezonu heyecanı sürerken, yenilikler de devam ediyor.

Master Basketball League olarak 2019 – 2020 sezonu boyunca oynanacak tüm karşılaşmalarda ambulans ve sağlık hizmeti sağlama konusunda Aşkın Ambulans ile anlaşma sağlanmıştır. Ligimiz ve katılımcı kulüplerimiz için hayırlı olması dileğiyle…

İstanbul basketbol altyapısının yeni özel liglerinden biri olan Master Basketball League katılımcılara sunduğu hizmetlerle dikkat çekmeye devam ediyor.

CANLI İSTATİSTİK VE MAÇ YAYINI

Master Basketball League’de canlı ve detaylı istatistik takibi NBN23 firması tarafından geliştirilen Swish uygulaması aracılığıyla gerçekleştirilecek. Swish uygulaması Türkiye’de ilk kez Master Basketball League tarafından kullanılacak. Swish uygulamasını aşağıdaki linkler üzerinden indirebilirsiniz..

Android için >> https://buff.ly/2PchsB8
IOS için >> https://buff.ly/35Yx9SY

CANLI YAYINLAR FACEBOOK SAYFAMIZDA

Canlı istatistik, canlı maç yayını gibi birçok dikkat çekici özelliğin yer aldığı ligde karşılaşmaları TBF tarafından görevlendirilecek hakemler yönetecek. Karşılaşmaların canlı yayınını Facebook sayfamız üzerinden takip edebilirsiniz.

Facebook >> masterbasketballeague
Instagram >> masterbasketballeague